Öğrenci Kürsüsü Her Yaştan Öğrenciye Ulaşmaya Devam Ediyor!

Öğrenci Kürsüsü Her Yaştan Öğrenciye Ulaşmaya Devam Ediyor!

 

2017 yılında öğrenci destek ve özgüven gelişimi platformu olarak hayata geçen Öğrenci Kürsüsü’nü hepimiz öğrencilerin yazılarını web sitesinde yayınlayan bir platform olarak tanıyoruz. Özellikle üniversite öğrencilerinin rağbet gösterdiği ve her konuda yazı yazıp tartışabildiği Öğrenci Kürsüsü, artık daha fazla öğrenciye ulaşmaya başladı.

Pandemi döneminde ülkemizin önemli iş adamları ve yöneticileriyle gerçekleştirilen instagram canlı yayınlarının ardından halihazırda takipçi sayıları 50.000+ ulaşmış durumda.

Kitap destek etkinlikleri, özgüven geliştirme kürsüsü, tecrübe akademisi ve diğer tüm projelerle her yaştan öğrencinin gönlünde taht kurduklarını belirtebiliriz. Düzenlenen son etkinlikle Arnavutköy / İstanbul’daki 3. sınıf öğrencilerine kitap ulaştıran ve onlarla sohbetler gerçekleştirerek gelişimlerine katkıda bulunan gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının daim olmasını diliyoruz. Sponsorluk ve iş birlikleri için iletisim@ogrencikursusu.com adresinden ulaşabilir, instagram: @ogrencikursusu sayfasından da etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bu Kürsü Tüm Öğrencilerin!

www.ogrencikursusu.com

 

Elmas Uğur     

Öğrenci Kürsüsü Genel Koordinatörü / General Coordinator of the Öğrenci Kürsüsü 

 

Kürsü Ofis : Başak Mah. 5 Etap 2. Kısım, Abdulhamidhan Cad. No:5 Başakşehir / İstanbul

www.ogrencikursusu.com

www.ogrencikursusu.com/platform

 

Instagram: ogrencikursusu

Linkedin: Öğrenci Kürsüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir